Leica Sprinter 250M Dijital Nivolar

Katalog İndir

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • AKSESUARLAR

Leica Sprinter 250M & 150M Dijital Nivolar

En yüksek performans ve dahili bellekli dijital nivolar

 

Leica Sprinter M dijital nivoları ile çalışmanızın kalitesini yükseltirken veriminizi de arttırın. Tüm ölçümler sıra ile kaydedilir ve Microsoft Excel’de kullanılmak üzere bilgisayara indirilebilir. Farklı hesaplama seçenekleri size esnek çalışma imkanı verir. Bu dijital nivolarla nivelman işleriniz önemli ölçüde kolaylaşacaktır.

 

Gelişmiş iş akışı ve yüksek verim
Veri kaydı hatalar ortadan kalkarken iş akışınızı geliştirmiş olursunuz. 2.000’e kadar ölçümü kaydedebilir ve bunları USB arayüzü ile kişisel bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sprinter DataLoader ile Microsoft Excel’e sorunsuz veri aktarımı sağlanır. Ölçüleriniz aynı zamanda RS232 arayüzü ile harici bir veri toplayıcısına da aktarılabilir.

 

Yüksek uygulama esnekliği
Leica Sprinter M cihazlarının otomatik hesaplama programları ile her türlü inşaat tesviye işleri için hazırsınız. Programlar:

* Delta yüksekliği: Noktalar arasındaki yükseklik farkını hesaplar. Noktanızı girin, geri okuma noktanızı ölçün ve sonra doğru hesaplamalar için çeşitli hedeflerinizi (ileri okumalar) ölçün. Delta yüksekliği daima hesaplanır ve net biçimde görüntülenir.

* ivelmanSadece geri veya ileri noktalarınız veya ara okumalarınız da olsa, ihtiyacınız olan nivelman biçimini seçin. Son noktaya ulaşana kadar, önce başlangıç noktanızı girin, geri, ileri ve ara okumalar yapın. Tüm ölçümler düzgün sıra ile kaydedilecektir..

* Kazı ve dolgu: Bu uygulama bir referans kota dayalı kazı ve dolgu sonuçlarını gösterir. Gerekli referans kotu ve noktanızı girin. Geri okuma yapın ve ölçümü başlatın. Program referans kotunuza kıyasla kazı ve dolgu sonuçlarını, kot farklarını gösterecektir.

 

Prezisyonlu izleme ve görüntüleme ile işlemi sonlandırırken, nivelman işlerinizi önemli ölçüde kolaylaştırmış olacaksınız.

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU