Leica Lino ML180

Katalog İndir

  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • ÖZELLİKLER
  • VİDEO
  • AKSESUARLAR

Leica Lino ML180 / Leica Lino Çizgi & Nokta Lazer

Leica Lino ML180, 90 derecelik çapraz çizgi lazer seviyesidir. 4 lazer çizgisine, 4 çapraz noktaya ve kolay erişim için aletin dışına uygun bir şekilde ayarlanmış bir çekül aşağı noktasına sahiptir. Leica Lino ML180, lazer alıcıyı uzaktan kumanda olarak kullanarak elektronik otomatik seviyelendirme ve +/- 4 derece uzaktan ayarlama özelliğine sahiptir.

Uzaktan Ayarlama

XCR Catch lazer alıcısı , çizgi lazerleri veya rotasyon lazerleri için standart bir alıcıdan daha fazla işlevsellik sunar. Alıcı, lazer ışınına yakın veya doğrudan aynı hizada olduğunuzu belirtmek için bip sesi çıkarır. Buradaki en büyük fark, XCR Catch’in bir uzaktan kumanda gibi çalışması ve Akıllı Hedefleme işleviyle ışını otomatik olarak yakalamasıdır . Sağ ve sol ok düğmelerini basılı tutarak Leica Lino ML180’i +/- 4 derecelik yatay bir eksende döndürebilirsiniz.

Bu, yalnız, dışarıda ve uzun mesafelerde (50 metreye kadar) çalışırken harikadır. Lazeri hedefinize yaklaştırın ve ardından istediğiniz yere ulaşmak için uzaktan mikro ayar yapın veya otomatik hizalama işlevi Akıllı Hedefleme’yi kullanın. Bu, mevcut yapıların köşeleriyle 90 derecelik bir açıyla hizalamak veya duvarları döşemek için mükemmeldir.

Uzun mesafelerde hassas düzenler

Elektronik otomatik seviyeleme, aletin biraz düzlemesini otomatik olarak telafi eder. Bu hassasiyet, özellikle uzun mesafelerde önemli olan yanlış çizgi projeksiyonundan kaynaklanan maliyetli hataları ortadan kaldırır.

Pil ömrü

Leica Lino ML180, şarj edilebilir pil takımı veya alkalin pillerle kullanılabilir. Bu maksimum esneklik sağlar ve Leica Lino ML180’in her zaman kullanıma hazır olmasını sağlar. Araç şarj olurken de kullanılabilir.

Çekül nokta konumlandırma

Çekül noktasını kullanarak Leica Lino’yu istediğiniz bir nokta üzerine kurabilirsiniz. Çekül kirişi aletin köşesine kaydırılır. Böylece Leica Lino ML180, duvarlara yakın olanlar da dahil olmak üzere işaretler üzerine hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir.

Akıllı XCR Catch – lazer alıcı ve uzaktan kumanda

XCR Catch, lazer çizgilerinin çok hızlı bir şekilde algılanabilmesi için lazer alıcının her iki tarafında bulunan büyük bir alım penceresine sahiptir. Alıcı ekranı, lazer çizgisinin konumunun farklı çalışma konumlarından okunabilmesi için cihazın her iki tarafındadır.

XCR Catch, çok yönlü bir braket ile birlikte gelir. Braket, aletin çeşitli yapı elemanları üzerinde birden fazla pozisyonda sabitlenmesine olanak tanır. Ayrıca hızlı ayar özelliği vardır.

Leica Lino ML180 Teknik Veri Sayfası (Yalnızca ABD)

Menzil* 20 m / 65 ft
Lazer alıcılı menzil* 100 m / 330 ft
Akıllı hedefleme Evet
Tesviye doğruluğu ± 0,07 mm/m / ± 0,0028 inç @ 33 ft
Kendinden tesviye aralığı ± 5°
# lazer noktaları 1
# lazer çizgileri 4
ışın yönü Dikey ileri + sağ + sol, yatay, aşağı çek
Nokta doğruluğu ± 0,1 mm/m / ± 0,0039 inç @ 33 ft
Yatay çizgi doğruluğu ± 0,07 mm/m / ± 0,0028 inç @ 33 ft
Dikey çizgi doğruluğu ± 0,07 mm/m / ± 0,0028 inç @ 33 ft
lazer tipi 635 nm/sınıf 2
Pil Türü NiMH şarj edilebilir (veya D 2 × 1.5V)
Operasyon zamanı** 12 saate kadar (NiMH)
Koruma sınıfı IP54
Boyutlar 250 x 159 x 230 mm / 9,84 x 6,26 x 9,06 inç
Pillerle birlikte ağırlık 2200 gr / 4,85 libre
tripod ipliği 5/8″
Teslimat kapsamı Leica Lino ML180,
XCR Catch,
NiMH pil takımı, şarj cihazı,
Alkalin pil tepsisi,
lazer gözlüğü, hedef plakası,
sert çanta

*aydınlatma koşullarına bağlı olarak

**lazer moduna bağlı olarak

Ürünler ile ilgili destek ve fiyatlar için iletişime geçiniz.

ÜRÜN BİLGİ FORMU